Pakiet rabatowy

Rabat, który warto mieć

Za każdą złotówkę wydaną na zakup dowolnej usługi z naszej oferty* oddamy Państwu z powrotem od 1% do 5%** w formie rabatu wartościowego do wykorzystania przy zakupie kolejnej naszej usługi. Jeżeli Państwa firma kupi i opłaci usługę o wartości co najmniej 1 tys. zł netto doliczymy rabat wartościowy do Państwa portfela, którego zawartość w dowolnym momencie można przeznaczyć na zakup wybranej usługi* z naszej oferty.
Kupując naszą usługę za co najmniej 1 tys. zł netto, a oddamy 1%
Kupując naszą usługę za co najmniej 2 tys. zł netto, a oddamy 2%
Kupując naszą usługę za co najmniej 4 tys. zł netto, a oddamy 4%
Jeżeli jednocześnie Państwa firma skorzysta z naszej oferty ubezpieczeń dla firm lub posiada aktualnie ważną dowolną polisę wykupioną za naszym pośrednictwem, powiększymy każdy rabat wartościowy o 1 pkt proc. i zamiast 1% doliczymy 2%, zamiast 2% doliczymy 3% itd.
Kupowanie usług w pakietach opłaca się
Kupując zamiast jednej usługi dwie lub trzy nasze usługi w pakiecie doliczamy jeszcze większy rabat wartościowy. Zamiast 1% możemy doliczyć 2% lub 4%, a nawet 5%. Wystarczy, że Państwa firma zakupi kilka naszych usług w ciągu 30 dni, a potraktujemy wszystkie jak jedną usługę i naliczymy odpowiednio wyższy rabat wartościowy.

* – wybraną usługą nie może być ubezpieczenie
** – rabaty są naliczamy po opłaceniu faktury za usługę

Rabat za polecenie

Jeżeli Państwa firma poleci nas swojemu klientowi/kontrahentowi lub przekaże nam lead sprzedażowy, żebyśmy sami mogli skontaktować się z klientem, wówczas za każde takie polecenie lub leada doliczymy rabat 4% do wykorzystania przy zakupie dowolnej usługi z naszej oferty*. Możemy zwiększyć rabat do 5% , jeżeli jednocześnie Państwa firma skorzysta z naszej oferty ubezpieczeń dla firm lub posiada aktualnie ważną dowolną polisę wykupioną za naszym pośrednictwem.

* – wybraną usługą nie może być ubezpieczenie

pakiet rabatowy