Czym się zajmujemy?

Pomagamy firmom poprawiać płynność finansową i rozwiązywać problemy z niedoborem środków pieniężnych na inwestycje i rozwój. Nasza oferta obejmuje różne usługi, których wspólnym mianownikiem jest dostarczenie kapitału i poprawa płynności finansowej, a także ograniczanie ryzyk, począwszy od pozyskiwania finansowania w formie dotacji czy finansowania zwrotnego, poprzez ubezpieczenia i analizy, a kończąc na wsparciu sprzedaży. Niektóre usługi oferujemy we współpracy z partnerami zewnętrznymi. Jednak przede wszystkim opracowujemy różnego rodzaju dokumentację finansową w szczególności tą, która jest potrzebna do pozyskania finansowania zewnętrznego. Szczegóły oferty

Kim są nasi klienci?

Naszymi klientami są firmy ze wszystkich branż prowadzące działalność na terenie Polski. Segment naszych klientów to głównie mikro, małe i średnie firmy zatrudniające przeważnie do 100 pracowników.

Nasza misja

Działając w segmencie B2B wspieramy rozwój naszych klientów 
Adres:
Andersia Business Centre
Plac Andersa 7
61-894 Poznań
NIP 7871461860

Jesteśmy niewielkim zespołem i nie zawsze jesteśmy na miejscu, dlatego szanując Państwa czas, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku zamiaru osobistego spotkania się z nami.

Napisz do nas