691 904 119 kontakt@strattek.pl

Współpraca

Współpraca ze Strattek.plZasady współpracy

Jeżeli chcesz polecać nasze usługi i kierować do nas klientów, możesz wybrać jeden z trzech wariantów rozliczeń prowizyjnych.

Wariant dla chcących zarabiać więcej
Za każdą naszą usługę, którą polecisz klientowi wypłacimy tobie do 25% od wartości usługi, którą zakupi u nas skierowany przez ciebie klient.

Wariant dla ceniących stabilny dochód
Jeżeli wolisz otrzymywać nieco mniejszą prowizję, ale za to cenisz sobie bardziej stabilny dochód, możemy wypłacać tobie do 10% od każdej usługi, którą wykupi u nas skierowany przez ciebie klient. W tym modelu rozliczeń zapłacimy ci także wtedy, gdy skierowany przez ciebie klient zakupi u nas usługę bez twojej wiedzy i bez twojego udziału w tym. Wybierając ten model rozliczeń będziesz zarabiać nieco mniej, ale za to będziemy ci płacić za każdą usługę, którą kupi u nas skierowany przez ciebie klient.

Wariant 2 w 1
Jeżeli chcesz otrzymywać większą prowizję za skierowanie do nas klienta, a jednocześnie cenisz sobie stabilny dochód możesz wybrać wariant łączony 2 w 1. Za każdą naszą usługę, którą polecisz klientowi wypłacimy ci do 30% od wartości usługi, którą zakupi u nas skierowany przez ciebie klient, ale oprócz tego będziemy wypłacać ci do 10%, gdy skierowany przez ciebie klient zakupi u nas usługę bez twojej wiedzy i bez twojego udziału w tym. W zamian za to oczekujemy jedynie, że będziesz kierować do nas przynajmniej jednego nowego klienta w każdym miesiącu.

Przekaż nam lead sprzedażowy i odbierz prowizję do 5%

Jeżeli nie zamierzasz się zbytnio angażować, ale chcesz nam przekazywać leady sprzedażowe i na tym zarabiać, możemy zaproponować ci prostszy model współpracy. Za każdy lead sprzedażowy (kontakt do nowego klienta), wypłacimy ci 4% od wartości usługi, którą zakupi klient. Jeżeli uważasz, że to mało możemy zwiększyć prowizję do 5%, jeżeli jednocześnie skorzystasz z naszej oferty ubezpieczeń dla firm lub masz aktualnie ważną dowolną polisę wykupioną za naszym pośrednictwem.

Napisz do nas

lub zadawoń