691 904 119 kontakt@strattek.pl

Czym się zajmujemy?

Oferujemy usługi z zakresu finansów, analiz danych biznesowych, przygotowania dokumentacji finansowej oraz wsparcia sprzedaży. W szczególności zajmujemy się pozyskiwaniem finansowania na inwestycje i rozwój firm w różnych formach, tj. dotacje unijne, pożyczki dla firm, kredyty, leasing, faktoring itp. W swojej ofercie posiadamy także ubezpieczenia dla firm i ich pracowników. Wykonujemy również analizy finansowe, analizy sprzedaży i inne analizy ekonomiczne oraz biznesowe. Dodatkowym obszarem naszej działalności jest wsparcie sprzedaży na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych.

Kim są nasi klienci?

Naszymi klientami są przede wszystkim firmy mikro, małe oraz średnie (MSP), które potrzebują zewnętrznego wsparcia w obszarze finansów i pozyskiwania finansowania, opracowywania analiz danych ekonomicznych bądź też wsparcia sprzedaży.

Nasza misja

Działając w segmencie B2B wspieramy rozwój naszych klientów 
Adres:
Andersia Business Centre
Plac Andersa 7
61-894 Poznań
NIP 7871461860

Jesteśmy niewielkim zespołem i nie zawsze jesteśmy na miejscu, dlatego szanując Państwa czas, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku zamiaru osobistego spotkania się z nami.

tel.: 691 904 119
e-mail: kontakt@strattek.pl

Napisz do nas