691 904 119 strattek@poczta.pl

Czym się zajmujemy?

Naszą ofertę kierujemy do firm, głównie tych małych i średnich (MSP). Działamy w trzech podstawowych obszarach tj. finanse i pozyskiwanie finansowania dla firm, opracowywanie analiz ekonomicznych oraz wsparcie sprzedaży firm funkcjonujących w segmencie B2B. Docelowo chcemy stworzyć jak najlepszą i jak najbardziej kompleksową ofertę w tym zakresie.
Realizując zadania w wymienionych obszarach, wykonujemy między innymi usługi z zakresu zarządzania finansami firmy, pomagamy w pozyskiwaniu dotacji unijnych, a także finansowania zwrotnego takiego jak pożyczki bądź kredyty. Ponadto na zlecenie naszych klientów wykonujemy analizy danych ekonomicznych, analizy finansowe, czy też analizy przychodów i kosztów. Realizujemy też usługi z zakresu outsourcingu sprzedaży na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych. Opracowujemy również dokumentację wymaganą przez banki lub inwestorów.

Misja firmy

Naszą misją jest dbanie o finanse, bezpieczeństwo finansowe i wzrost zysków naszych klientów.

O nas

Jesteśmy bardzo małym zespołem składającym się z kilku osób z wykształceniem ekonomicznym posiadających wiedzę między innymi z zakresu analiz ekonomicznych, pozyskiwania dotacji unijnych, ale także funkcjonowania rynku kapitałowego w Polsce.

Napisz do nas

Kontakt

Adres:
ul. 27 Grudnia 9/8
61-737 Poznań

tel.: 691 904 119
e-mail: strattek@poczta.pl

 

Nie zawsze jesteśmy na miejscu, dlatego szanując Państwa czas, prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w przypadku zamiaru osobistego spotkania się z nami.