Teaser inwestycyjny


Teaser inwestycyjny to krótki dokument, który ma zainteresować potencjalnego inwestora planowanym przedsięwzięciem, projektem lub inwestycją i zachęcić go do podjęcia dalszych rozmów i negocjacji, w trakcie których dopiero zostaną zaprezentowane i omówione szczegółowe dane. Zwykle po otrzymaniu teasera, podpisuje się NDA, aby otrzymać pełne memorandum inwestycyjne. Teaser powinien być zwięzły i zawierać najważniejsze informacje. Dobry teaser inwestycyjny stanowi ważne narzędzie przydatne w poszukiwaniu finansowania wśród aniołów biznesu oraz funduszy ventura capital.

Oferujemy opracowanie teasera zarówno pod względem merytorycznym jak i graficznym. Teaser ma zwykle od 3 do 6 stron i zawiera podstawowe informacje dotyczące rynku na którym działa firma, finansów, marketingu, sprzedaży i proponowanej struktury transakcji.

Co to jest NDA?

NDA (ang. non-disclosure agreement) to umowa poufności zawarta pomiędzy co najmniej dwiema stronami, które zobowiązują się do wymiany poufnych materiałów lub wiedzy z zastrzeżeniem ich dalszego nierozpowszechniania.

Cennik usługi

Pakiet STANDARD
Najczęściej wybierany
Opracowanie teasera Od 690zł netto

Ostateczna cena jest uzależniona od zakresu usługi i przewidywanej czasochłonności.