691 904 119 strattek@poczta.pl

Pakiet rabatowy dla małych i średnich firm


pakiet rabatowy StrattekRabat, który warto mieć

Za każdą złotówkę wydaną na zakup dowolnej usługi z naszej oferty* możesz otrzymać z powrotem od 1% do 5%** w formie rabatu wartościowego do wykorzystania przy zakupie kolejnej naszej usługi. Jeżeli Twoja firma kupi i opłaci usługę o wartości co najmniej 1 tys. zł netto doliczymy rabat wartościowy do Twojego portfela, którego zawartość w dowolnym momencie możesz przeznaczyć na zakup wybranej usługi* z naszej oferty.
Kup naszą usługę za co najmniej 1 tys. zł netto, a oddamy ci 1%
Kup naszą usługę za co najmniej 2 tys. zł netto, a oddamy ci 2%
Kup naszą usługę za co najmniej 4 tys. zł netto, a oddamy ci 4%
Jeżeli chcesz, żebyśmy oddali ci jeszcze więcej, wystarczy że jednocześnie skorzystasz z naszej oferty ubezpieczeń dla firm lub masz aktualnie ważną dowolną polisę wykupioną za naszym pośrednictwem, a powiększymy każdy rabat wartościowy o 1 pkt proc. i zamiast 1% otrzymasz 2%, zamiast 2% otrzymasz 3% itd.
Kupuj usługi w pakietach i zwiększaj moc rabatów
Przeskocz na wyższy poziom. Zamiast jednej usługi kup w pakiecie dwie lub trzy usługi z naszej oferty, a otrzymasz jeszcze większy rabat wartościowy. Zamiast 1% możesz otrzymać od nas 2% lub 4%, a nawet 5%. Wystarczy, że zakupisz kilka naszych usług w ciągu 30 dni, a potraktujemy wszystkie jak jedną usługę i naliczymy odpowiednio wyższy rabat wartościowy.

* – wybraną usługą nie może być ubezpieczenie
** – rabaty są naliczane po opłaceniu faktury za usługę

Poleć nas i odbierz rabat do 5%

Poleć nas swojemu klientowi/kontrahentowi lub przekaż nam lead sprzedażowy, żebyśmy sami mogli skontaktować się z klientem, a za każde takie polecenie lub leada otrzymasz od nas rabat 4% do wykorzystania przy zakupie dowolnej usługi z naszej oferty*. Jeżeli uważasz, że to mało możemy zwiększyć rabat do 5% , jeżeli jednocześnie skorzystasz z naszej oferty ubezpieczeń dla firm lub masz aktualnie ważną dowolną polisę wykupioną za naszym pośrednictwem.

* – wybraną usługą nie może być ubezpieczenie

Możesz coś zyskać nie tracąc niczego

Jeżeli Twój rabat wartościowy przekroczy 500 zł, będziemy mogli zaoferować Twojej firmie outsourcing sprzedaży krajowej lub outsourcing sprzedaży eksportowej bez ponoszenia opłat stałych. Jedynym kosztem po stronie Twojej firmy będzie prowizja od wartości miesięcznej sprzedaży. Co ważne skorzystanie z tej oferty nie spowoduje utraty naliczonego dotychczas rabatu wartościowego.